Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

close
> Rozmanitost a kvalita

Rozmanitost a kvalita

Vonné svíce z palmového vosku

V čem je svíčka z přírodního palmového vosku zajímavá? V čem se odlišuje od svíčky parafínové?
Vedle obecných informací uvedených výrobcem je třeba zdůraznit základní skutečnost – palmový vosk je 100% přírodní produkt, bez jakýchkoli chemických přísad, neobsahuje ani petrolej, ani žádné ropné deriváty, jak je tomu u klasických parafínových svíček. A co víc? Svíčky vyrobené z tohoto přírodního vosku nečadí. Odlévají se ručně a při důkladném dodržení technologického postupu se na svíčkách vytváří zvláštní krystalické obrazce, které se různí v závislosti na typu použitého vosku. Naším přáním je inspirovat vás k používání těchto zdravotně nezávadných svíček, které vám zpříjemní vaši domácí pohodu, relaxaci, ale i vyjímečné slavnostní události ve vašem životě. S vaší podporou chceme pokračovat ve výrobě i prodeji nových, zdravotně nezávadných výrobků.

To, co děláme, děláme rádi a děkujeme, že jste si nás vybrali.
AROMKA – Milan Šel

Ruční výroba vonných svíček z palmového vosku

Rozmanitost

Svíčky nejrůznějších barevných odstínů jsou nabízeny v široké škále vůní – rozmanité druhy ovocných, dřevitých a květinových esencí zaručují celoroční zájem o tento nový artikl na tuzemském i zahraničním trhu. Charakter výroby nám umožňuje velmi operativně měnit výrobní program a pružně rozšiřovat sortiment o nové výrobky.
Podle průzkumu a srovnání s obdobnými druhy svíček na českém a zahraničním trhu můžeme konstatovat, že výrobky firmy Aromka jsou zcela ojedinělé. A to jak z hlediska designu, tak atraktivnosti balení i cenové relace.

ruční výroba svíček aromka ostrava

Kvalita

Proč jsou naše aromatické svíčky žádané? Svíčky jsou vyráběny tradičními postupy. Firma nepoužívá stroje, každá svíčka je dílem lidských rukou. Klademe důraz na kvalitní zpracování. Základem našich svíček je vonný palmový vosk s vysokým obsahem aromatických látek – olejů nebo esencí. Poslední dobou vyrábíme svíčky jednoduchých tvarů jako jsou válce, hranoly, koule. Parafín zaléváme též do nádob nejrůznějších tvarů z exkluzivních materiálů – keramiky, porcelánu nebo skla. Vysoce estetický design svíček spolu s atraktivním balením je pro Vás zárukou dárku, který potěší a ještě něco víc. Zavoní…

ruční výroba svíček z palkovného oleje aromka ostrava